O nás

JSME TU PRO VÁS JIŽ 30 LET

 

Společnost MASS Training & Media, s.r.o. je jednou z nejdéle úspěšně fungujících vzdělávacích a konzultačních společností na evropském trhu s pravděpodobně největším počtem spokojených klientů u nás, na Slovensku i v dalších zemích. 


MASS je soukromou vzdělávací společností, kterou založil před třiceti léty ve Velké Británii Čeněk Tim Šlapák. Od roku 1990 působí MASS též v České republice a na Slovensku.

 

Její zakladatel a současný majitel a ředitel, je úspěšný podnikatel, trenér, kouč, facilitátor, konzultant a univerzitní lektor. Tim je členem britského Institute of Sales & Marketing Management,  členem ČMA, kde  působil v radě expertů za vzdělávání a trénink, je  akreditovaným členem EMCC a ČAKO a certifikovaný supervizor koučů. Tim dosahuje změn v osobním růstu, profesním rozvoji a změně firemní kultury předáváním svých praktických zkušeností, dovedností, přístupu a chování ze svého působení ve Velké Británii, USA, Evropě v oblastech obchodu, managementu, personalistiky. Od 90. let jako jeden z prvních u nás aktivně koučuje a mentoruje a je certifikovaný supervizor koučů.  Otázky a odpovědi na potřeby vzdělávání z pohledu evropského měl příležitost poznat též v pracovní skupině pro vzdělávání a trénink BusinessEurope v Bruselu, kam byl delegován za Českou republiku.

 

Firemní i otevřené rozvojové programy, tréninky, koučování a mentorink společnosti MASS a také naše výukové filmy napomohly k dosahování profesních a osobních cílů více než 50 000 českých i slovenských manažerů a zaměstnanců všech úrovní veřejného i soukromého sektoru.


Na přípravu a vedení každého rozvojového programu, tréninku, koučování, konzultace pro Vás vybíráme odborníky s bohatou zkušeností pro danou oblast, kteří také umí tyto zkušenosti účinně a zajímavě předat, a jsou za nimi vidět výsledky.

 

Rádi pomůžeme i Vám ve Vašem osobním růstu, Vašim týmům v jejich profesním rozvoji a Vaší společnosti/organizaci k dosahování žádaných výsledků.

 

Mezi to nejlepší co podle našich klientů umíme patří

-          Prezentační dovednosti, školení školitelů, train the trainer, Speakers Club

-          Leadership

-          Leadership pro prvoliniové vedoucí/manažery

-          Situační styly řízení

-          Rozvíjení obchodních dovedností

-          Personální marketink (jako řízený proces s cílem získání správného pracovníka, jeho udržení a jeho profesní a osobní rozvoj)

-          Budování a motivace týmu

-          Zavádění a uplatňování systému hodnocení a rozvoje

-          Manažer v roli kouče

-          Výcvik koučů

-          Koučování v terénu

-          Rozvíjení emoční inteligence u manažerů

-          Koučování a mentorování  adeptů na vedoucí pozice ve firmách

-          Výjezdní motivační semináře pro top management